poniedziałek, 9 listopada 2015

Fotostory # 26

HALLOWEEN 2015

(Tylko, że kilka dni później! Przepraszam, post miał pojawić się na czas... ale, ale zaniosłam zdjęcia do fotografa, aby je wywolał i bezczelny wcale się spieszył! Dacie wiarę?! Skandal!)

--------------------------------------------------------

Na obrzeżach Strefy!
Po wielogodzinnej wędrówce, Nekromanta Xoranid jest już bardzo zmęczony. Niestety ciągle nie może znaleźć odpowiedniego miejsca, aby z powrotem zakopać wielgachną trumnę...


Ktoś w środku: "Panie wypuść nas!"

Xoranid: "Cicho! Bo mnie już głowa boli!"

Ktoś inny w środku: "Wypuść nas, bo znowu będę śpiewała "Nie płacz kiedy odjadę!" z mocnym włoskim akcentem!"

Xoranid znowu upada...


Xoranid: "Cholera co tu tak ślisko! Jak można w ogóle kupić sobie taki debilny koc?! Nienawidzę tego miejsca!"


Xoranid: "W sumie... Może ich faktycznie wypuszczę. Zaklęcie powinno przestać działać już pięć godzin temu, a oni ciągle ... żyją. Są odporni na wszystkie czary... Nigdy nie będą mi służyć. Tracę tu tylko czas... Dobra, jesteście tam jeszcze?"


Xoranid: "Halo? Jesteście tam?"

Ktoś: "NIE PLACZ KEDY ODEJDEEEE.... SIERCEMMMM BEDEM PRZI TOBIEEE..."


Xoranid: "Dobra cicho, cicho zawrzemy umowę! Szlag mnie tu trafi przysięgam!"


Xoranid: "Wypuszczę was, a wy pójdziecie sobie w siną dal... Gdzieś daleko stąd..."

Ktoś tam: "GDZIEŚ DALEKO STĄD, ZŁOTY ZAMEK, ZŁOTY TRON... La la la la la, ale bym potańczyła Lambadę!"

Ktoś inny: "Zamknij się głupia Babo! Tak Panie Nekromanto! Pójdziemy w pizdu! Już nas Pan nigdy nie zobaczy! Przysięgam! Wypuść nas Pan!"


Xoranid: "I nikt już nie będzie mi śpiewał?!"

Ktoś: "Nie! Nikt nie będzie śpiewał!"

Xoranid: "Dobra, otwieram!"

Wieko się otwarło...


Michelle: "Helllołłłłłłłłł Przystojniaku!"

Jean-Pierre: "Jak dobrze znowu zaczerpnąć świeżego powietrza!"


JP: "Wstań Kochanie... Leżysz na mnie już tak długo!"


Xoranid: "Pomogę Pani wyjść..."

M: "Jaki dżentelmen! Uwielbiam takich szorstkich Facetów!"

JP: "Wszystko słyszałem!"


Xoranid: "Powolutku, jest Pani taka skostniała... Proszę nie wykonywać gwałtownych ruchów!"


Xoranid: "Teraz pomogę Pani mężowi."

M: "Dobra, a ja wyprostuję kości!"


JP: "Dam radę sam wstać! Proszę się nie fatygować!"

Xoranid: "Nie ma sprawy, to ja już pójdę stąd... Żegnajcie na zawsze!"

Nagle gruchnęło o glebę ... truchło Pani Michelle!


JP: "Kochanie nic ci nie jest?"

M: "Grgrrrrrrrrrr..."

JP: "Pomogę ci zaraz..."


Xoranid: "No tak! Na co ja liczyłem? Że niby wszystko pójdzie gładko? Czekajcie. Już was ... zbieram!"


Xoranid: "Nie ruszaj się, bo cię upuszczę na żonę!"


Xoranid: "Jesteś cholero jedna taki ciężki i nieporęczny!"

JP: "Depczesz moją małżonkę!"


Xoranid: "Morda w kubeł! Nie ruszaj się! Zabraniam ci! Już zbieram tę twoją żoneczkę!"


M: "Kochany... On mnie molestuje!"

Xoranid: "Zbieram cię tylko z ziemi Idiotko!"

M: "Eeee... szkoda..."JP: "Tak się zbiera Kobiety z ziemi ty świnio jedna???! Nie molestuj mojej żony!"


M: "Co ty tak siedzisz jakby Niemcy do ciebie strzelali?"

JP: "On mi kazał się nie ruszać!"

Xoranid: "Biorę ten sznur i idę się powiesić!"

Po opadnięciu emocji...


Xoranid: "Czyli oboje wywodzicie się z wysokich rodów i ktoś was zabił w noc poślubną? Niebywała historia! Co się stało z waszym majątkiem?"

JP: "Tego nie wiem, ale dasz wiarę, że jeszcze nie zdążyliśmy nawet skonsumować naszego małżeństwa!!!"JP: "Ale Pan, Panie Xoranid dałeś nam drugą szansę, aby w końcu nacieszyć się życiem tylko we dwoje!"

M: "Tak mój najdroższy! Teraz już wszystko będzie dobrze! A majątek odnajdziemy i sobie z powrotem przywłaszczymy! Pamiętam, gdzie zostały ukryte wszystkie złote dukaty!"

Xoranid: "Mam GPSa... Pomogę wam namierzyć te lokacje z dokładnością do milimetra!"JP: "Panie Xoranid... Jest Pan niesamowity! Dziękujemy za wszystko!"

Xoranid: "Drobiazg moje Dzieci! Puśćmy w niepamięć nasze pierwsze spotkanie i te wszystkie złe słowa. Zaopiekuję się oczywiście wami, w zamian nie oczekując ...zapłaty! A teraz zostawiam was na chwilę samych... Macie pewnie sobie tyle do powiedzenia!"M: "Mój cudowny Jean-Pierre'ku! Nareszcie sami! Przytul mnie! Natychmiast!"JP: "Oh Michelle........."Xoranid: "Nie przeszkadzajcie sobie! Przyniosłem wam tylko świecę na dyni, co by się zrobiło bardziej romantycznie a i może ogień ogrzeje wasze ...stare kości!"

Trzy godziny później...


JP: "Panie co Pan... Nie widzisz Pan, że my tu z żoną ... zajęci jesteśmy?"

Xoranid: "Nie przeszkadzajcie sobie... Ale muszę zabrać dynię, bo jej właściciel zauważył jej "zaginięcie" i niemiłosiernie się drze... Łeb mnie już tak boli, że jak jej nie zwrócę, to mnie szlag trafi. A tak na marginesie, was też słychać w całej Strefie! Zachowujcie się ciszej, bo was tutejsze media wytropią i będzie afera okej?!"

THE END

--------------------------------------------------------------------------

Za przepiękną Parę Trupożeńców pragnę serdecznie podziękować mojej Kochanej siostrze Anecie, która uwielbia mi serwować takie niespodzianki! Zna mnie na wylot i od razu wie, co mnie zachwyci :) Para otrzyma nowe życie w Strefie. Nowe ciuchy... Włosy... a nawet chyba oczy???

:)))

15 komentarzy:

 1. "just buried" rozwaliło system :-) a na tekst JP: "Oh Michelle........." od razu przypomniał mi się serial "Allo! Allo!" i sceny, w których Rene obściskiwał kelnerkę Michelle w różnych dziwnych miejscach i nakrywała ich zawsze Madame Edith! po raz kolejny wspaniały odcinek, idealny na (spóźnione) obchody Halloween :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak ten Rene to robił, że WSZYSTKIE Kobity na niego leciały! I tak "Dzin Dybry" był najlepszy :)
   U mnie to był pohalloween :)

   Pozdrawiam!!!!!!!!!!! :)

   Usuń
 2. .......................................................brak mi słów, oplułam monitor herbatą :) Następnym razem proszę o jakieś ostrzeżenie na temat treści zawierających wysoki współczynnik bodżców wywołujących salwy śmiechu :)))))))))))))))))))))))))))))) Czekam na więcej, pa pa !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cholera... Zapomniałam w następnym poście, na samej górze napisać, abyś herbaty przypadkiem teraz nie piła! Najlepiej nie pij nic jak tu zaglądasz! Monitory teraz takie drogie, a święta idą... Się nie wypłacę! :)

   Usuń
 3. Ach, miłość ponad wszystko! Mam nadzieję, że panu młodemu kosteczka nie odpadła ze starości, bo żona byłaby niepocieszona :D
  Nekrofilia, stare przeboje, welon - jak romantycznie! Takie Halloween to jak Walentynki. I tylko Xoranid nie do pary, ale przyjdzie kryska na Matyska!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trochę muszę odświeżyć atmosferę w Strefie - bo "gęsto" u mnie ostatnio się zrobiło! Wykopię z folderów jakieś cukierkowe zdjęcia Lalusiów... O! O Chrisie jeszcze NIC nie napisałam, a on rozjaśni każdy mrok!

   Usuń
 4. Kupuj dowalacze marki "Don Tomasso". Tylko dowalacze naszej marki dowalą Ci tak, że się nie pozbierasz. Dowalacze marki "Don Tomasso" gwarantują przeżycia nie z tej ziemi. Kontakt: 0-700800900, prosić Carlosa

  OdpowiedzUsuń
 5. LOL!!!!!!! I śmiał się tak mocno, z tym, to jest tak zabawne! Te kości musi zrobić dużo hałasu rzeczywiście zużywając małżeństwa, uznania jest zdecydowanie wymagane! Najlepsze życzenia dla "just buried" para!
  LOL!!!!!!! I laughed so hard with this, it's so funny! Those bones must make a lot of noise indeed while consuming the marriage, discretion is definitely required! Best wishes to the "just buried" couple!
  Jak jest tłumaczenie? Mam nadzieję, że nie do dziwnych ;-D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Translasion is good enough :) But... just like the polish to english blah blah blah. You get the sense... most of the text lol :) It's very, very funny thing!

   Linda... I hope you're safe and sound out there... in Belgium :( Take good care of yourself! We live in a cruel world :(

   Usuń
  2. I'm safe, but I feel so bad for the French people, they are neigbors, it's so close by and I visit Paris regularly. I actually feel very sad for all the people in every country that has to deal with these horrible events, some every day. I hope it will end one day... I was also shocked to find out that the terrorists live in my country, I feel really bad about this fact, although I can't help it. Take care too! xxx

   Usuń
 6. Potrafisz rozbawić najbardziej zdołowanego pesymistę! Zdjęcia i komentarze do nich - genialne!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Olu! Wszystkie smutki trzeba niszczyć na wesoło! Czasem jest to jednak trudne... Ale cieszę się, że wracasz do mnie, zostawiasz cudowne komentarze i bawisz się tu w Strefie dobrze :) Wysyłam Ci mnóstwo uśmiechu!

   Usuń
 7. Cudowna koścista parka i jaka pełna namiętności:))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widocznie ich nie dotyczą słowa: "Nie opuszczę Cię aż do śmierci!" :)

   Usuń