piątek, 24 grudnia 2021

WESOŁYCH ŚWIĄT * MERRY CHRISTMAS

 


Wesołych Świąt dla Was wszystkich!
STREFA życzy Wam spokoju, radości, uśmiechu i wspaniałych prezentów 
(...lalkowych oczywiście!)

❆❆❆❆❆🎅❆❆❆❆❆

8 komentarzy:

 1. Wesołych i pogodnych! I mniej przejedzonych niż moje (jest mi... ciężko... na ciele i duszy... tzn. na duszy będzie ciężko, jak wlezę na wagę) :D! Samych radości i trochę spokoju w Strefie, choć na tę jedną, cichą noc ;)!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego Lalkowego! Wesołych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdrowia, pogody ducha, rodzinnych chwil.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wesołych Świąt! Czekam na wybory prezydenckie w Strefie:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepraszam za spóźnione życzenia, ale się nie wyrobiłam. I dopiero teraz zauważyłam zmianę nazwy. Mężczyźni w odwrocie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahaha Kochana, ta nazwa jest zmieniona tak już od prawie dwóch lat! Czekałam na reakcję kogokolwiek, ale przeszło bez echa! Jak zrobiłam lalkę Natalii Nykiel (kwiecień 2020), zrobiłam ten bannerek obecny, był tu na blogu parę miesięcy, zmieniłam go potem na foto samych chłopaków. Teraz na święta znowu go "wgrałam", aby komponował się ze świąteczną fotografią. Hahaha. Dlaczego "wszelakich"? Dużo kobiecych lalek u mnie zamieszkało, nie chciałam więc zostać tylko przy nazwie "męskie" :) To już nie miało sensu. Jeden facet mi powiedział, że nazwa bloga kojarzy mu się z gadżetami erotycznymi... Pomyślałam, że to czas na zmianę nazwy, aby była neutralna ;) Hahaha Brawo TY - pierwsza to dojrzałaś LOL

   Usuń
 6. Dziękuję wszystkim pięknie za życzenia!!! :)

  OdpowiedzUsuń