środa, 16 czerwca 2021

ŚWIATOWY DZIEŃ LALKI

W sobotę (12 czerwiec) obchodziliśmy "Światowy Dzień Lalek".

💖💖💖

Tego samego dnia odbył się także "Record Store Day" - święto muzycznych Maniaków. Do sklepów muzycznych trafiły płyty vinylowe wybranych wykonawców. W limitowanych edycjach!

Udało mi się połączyć oba święta 😀

Musiałam pojechać aż do pięknego Krakowa, aby nabyć jeden z 350 sztuk vinyla Natalii Nykiel "Origo". Nie będzie już reedycji, a vinyl na stronie B posiada instrumentalne wersje piosenek z albumu "Origo". Nigdzie wcześniej nie publikowanych!


Wiedziałam już o tym od kwietnia, dzięki czemu udało mi się już wtedy zarezerwować ten vinylek w pewnym muzycznym sklepie w Krakowie. Bo oprócz tego, że to wersja limitowana, sklepy w których akcja "Record Store Day" się odbywała, też niestety były w ograniczonej ilości i nie w każdym mieście w Polsce. 

Lalkowa Natalia świętowała więc podwójnie 😆


😀


Cieszę się, że mi się udało zarezerwować "Origo" już w kwietniu, bo z tego co czytam, ludzie się rzucili na różne płyty i wyprzedały się na pniu już w sobotę. Dzisiaj trzeba pisać do danych sklepów i pytać, czy coś zostało! Mało tego, niektóre vinyle konkretnych wokalistów/zespołów były w Polsce niedostępne od samego początku akcji. To musiało być frustrujące dla Fanów. 

Ale koniec o muzyce!

Święto Lalek - to Nasze święto!
Życzę Wam wszystkim, aby każda lalkowa zachcianka i marzenie - szybko do Was trafiło!
Abyście tanio zdobywali kolejne nabytki lalkowe do swoich kolekcji!
I abyśmy wszyscy mieli więcej wolnego czasu, aby się cieszyć tym lalkowym hobby!

💖

10 komentarzy:

 1. Gratuluję Ci zakupu płyty i wyczucia czasu, aby ją zamówić! Wspaniale też świętować podwójnie :))) Piękna ta Twoja lalka i jak cudownie ubrana!
  Też życzę Tobie i wszystkim Lalkowiczom dużo uciechy z lalkowania i spełnienia każdego lalkowego marzenia!
  Uściski, Eibhlin ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochana Olu bardzo mocno Ci dziękuję za komentarzyk!!! I życzenia!!! Oczywiście Strefa też zawsze kibicuje Twoim lalkom i życzymy Wam wszystkiego co najlepsze!
   Pozdrawiamy i ściskamy bardzo serdecznie!!!! <3 :* ;)

   Usuń
 2. Moje gratulacje! Świetnie, że udało Ci się zdobyć tę płytę.
  I Tobie, z okazji lalkowego święta, życzę taniości i super jakości, spełnienia lalkowych marzeń i życzeń i wielu miłych, lalkowych spotkań. Buziaczki.
  ...szkoda, że to święto maniaków nie było zaplanowane na lipiec. Będę wtedy w Krakowie i byłaby realna szansa na spotkanie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję kochana Marzenko!!! Czytałam właśnie u Ciebie o spotkaniach w Krakowie. Cesarz Ernest mruknął, że jak to tak bez jego wiedzy, zgody... jakieś lalki w Polsce BEZ NIEGO się spotykają, więc ewidentnie coś z tym trzeba zrobić w przyszłości!
   Hahahha ściskam mocno!!!

   Usuń
 3. Gratuluję zdobycia takiego specjału! Wyobrażam sobie, jakie musiało być zainteresowanie takimi unikatami!
  A z okazji lalkowego święta - choć po czasie - wszystkiego najlalkowiejszego! Oby Twoja armia się rozrastała, a w Strefie nigdy nie zabrakło nowych twarzy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnóstwo vinylków chyba poszło na pniu w przeddzień wyprzedaży hahaha Podejrzewam, że z niektórymi była gorsza rzeźnia! Jacyś Artyści np byli dostępni tylko w UK... "Origo" Natalii było dostępne jeszcze parę dni po całej akcji, a ceny windowały w górę. Nie wiem jak jest teraz, mam swoją płytę, jest OK ;)
   Dziękuję za życzenia rozrostu armii - hahaha aż wybuchnie tu konflikt i się wszyscy pozabijami, a mamy militarny arsenał, że HO HO :)

   Usuń
 4. Ależ łup. :) Zdjęcia z lalką wyglądają super. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Kamelio <3 komplementy z Twoich ust to miód na moje serce! <3 Wdzięcznam :) Ściskam i pozdrawiam!

   Usuń
 5. Odpowiedzi
  1. Dziękuję serdecznie <3 ;) Pozdrawiam Metko! :*

   Usuń